top of page

Sinu abiga loome
majaka meile kõigile

MTÜ Elurikas Türi loob inspireerivat, jätkusuutlikku, elutervet ja elurikast aedlinna visiooni. Me paikneme küll ja loome seda Türile, kuid samal ajal üritame lahendada igivana inimkonna probleemi ja olla sellega inspiratsiooniks kogu Eestile ja maailmale. Kuidas peatada trend üha tehislikuma, looduskaugema ja jätkusuutmatu keskkonna suunas? Kuidas luua kollektiivne harmoonia üha suuremate väljakutsete kiuste? Kuidas ühendada/ arvestada kõigi arvamustega ühisasjade osas? Need on legendaarselt keerulised küsimused lahendamaks "ühisomanditragöödia" ja leida kuldne kesktee kollektiivse harmoonia suunas.

Kuigi meie MTÜ sai loodud eesmärgiga panna käed mulda ja luua võluvaid ja õpetavaid kogukonna alasid, sai peagi selgeks, et meie potentsiaal on sellest veelgi suurem. Meie näeme Türis midagi, mida Türi ise ka veel ei näe. Kevadpealinn kui tärkamise, õitsemise, inspiratsiooni etalon. 

Sellise majaka loomine hõlmab omajagu ühendusi. Meil on vaja ehitada terviklikustatud infobaas, mis omakorda võib eeldada arvamuste tasustamist. Lisaks on soov kasvatada ühingut tänapäevaste vahenditega, seda suhtlemise/ keskkonna tasandil, kui ka heade digitaalsete tööriistade poolest. Veel on meie strateegia keskne osa füüsilise töö koondamine kogukonna alade loomisprotsessi. See hõlmab teadlikkuse tõstmist/ haridust, istikute, istutajate ja tööriistade kuludeni välja. See on kõik energia mida tahes tahtmata on vaja tasakaalustada rahaliselt. Me teeme ühist asja, meil on vaja ühist raha.

Sponsorid/ annetajad/ investorid annavad meile elu.

Kui sina näed, et me teeme midagi (fundamentaalset) uut ja huvitavat (ja kuidas meie tuleviku loov töö on kasulik isegi neile kes ei ela Türil), siis suureks abiks oleks ühekordne ja eriti igakuine püsiannetusMeid toetades oled uue aja elurikka linnaruumi investor. 💚

MTÜ Elurikas Türi, EE987700771007782456.

bottom of page